HELUKABEL Polska sponsoruje Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

HELUKABEL Polska sponsorem 40 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!

 

                            Helukabel Polska- Sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!             Helukabel Polska- sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!

 

Dnia 12 maja 2017 r w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Edwarda hr. Krasińskiego w Radziejowicach odbyła się kolejna edycja powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, organizowana przez Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Żyrardowie. W tym czasie zarówno szkoła jak i hala sportowa zamieniły się w miasteczko ruchu drogowego i sale egzaminacyjne.

Uczestnicy mieli za zadane pokonać rowerami cały tor przeszkód, napisać test wiedzy o bezpieczeństwie a następnie zdać praktyczny egzamin z zasad pierwszej pomocy.

  Helukabel Polska Sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!          Helukabel Polska - Sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!

 

Podczas sprawdzania egzaminów przez komisję oceniającą uczestnicy wzięli udział w pokazie udzielania pomocy przedmedycznej demonstrowanej przez przedstawicieli ratownictwa medycznego z OSP Kuklówka i Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Uczestnicy dowiedzieli się jak powinno wyglądać prawidłowe udzielenie pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, nieprzytomnej, na co zwrócić szczególną uwagę, jak sprawdzić funkcje życiowe, czego nie robić i przede wszystkim jak wykonywać te wszystkie czynności w sposób bezpieczny dla siebie i poszkodowanego.

 

   Helukabel Polska - Sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!

 

Po poczęstunku odczytano wyniki i wręczono dyplomy, puchary. Najlepsi uczestnicy otrzymali od HELUKABEL Polska nagrody rzeczowe w postaci apteczek, breloczków z grupami krwi i plecaki.

 

  Helukabel polska - Sponsor Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Radziejowicach!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i mamy nadzieję, że pozyskana wiedza oraz ćwiczenia praktyczne zapadną w pamięci i zostaną odpowiednio wykorzystane w sytuacjach tej wiedzy wymagających.

Zdjęcie: 

Wyszukaj produkt