Szczerość, Otwartość, Odpowiedzialność


Twoja Kariera w HELUKABEL Polska

Kogo aktualnie szukamy?

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy - kliknij na wybraną, aby poznać jej szczegóły:

Kim jesteśmy?

HELUKABEL Polska jest oddziałem niemieckiej firmy z ponad 40-letnią tradycją, zarządzanym autonomicznie - przez Polaków. Firma HELUKABEL jest wiodącym, międzynarodowym producentem kabli, przewodów i osprzętu kablowego, posiadającym swe odziały w kilkudziesięciu krajach świata.

Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na polskim rynku.

Jakie wartości wyznajemy jako pracodawca?

Rzetelność i uczciwość
To dla nas obsolutne fundamenty. Wewnętrzny dział kadr zawsze dba o regularne wynagrodzenia oraz pełną dokumentację Twojej pracy. Tu nie pozostawiamy pola na kompromisy, wyznając zasadę niemieckiej soldności także jako pracodawca.

Otwartość i precyzja w komunikacji
Nasi menedżerowie są regularnie szkoleni w tym zakresie. Nikt nie będzie w relacjach z Tobą owijać w bawełnę - zawsze będziesz wiedzieć, jakie są Twoje obowiązki, jakie są nasze oczekiwania, za co otrzymasz nagrodę. I tego samego oczekujemy od Ciebie.

Odpowiedzialność
Jako firma bierzemy za Ciebie - jako naszego pracownika - odpowiedzialność, jak ojcowie za swoje dzieci. Ale oczekujemy, że nasze dzieci w zamian będa równie odpowiedzialne!

Marchewka zamiast kija
Każdy z nas wie, że motywacja jest dużo lepszym pomocnikiem zarządzania niż strach. Dlatego już na starcie otrzymasz od nas ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną, możesz również liczyć na dofinansowanie do zajęć sportowych i przede wszystkim - atmosferę w pracy, do której będziesz codziennie przychodzić z przyjemnością!

Brak ofert dla Ciebie? I tak na Ciebie czekamy!


Aktualne oferty pracy znajdziesz na górze strony.

Jeśli wśród nich nie widzisz pasującej do Twoich umiejętności, wyślij nam swoje CV korzystając z poniższego formularza. Trafi bezpośrednio do działu HR, a tam dziewczyny potrafią prawdziwe cuda! Zawsze siegamy do naszej bazy, zanim ogłosimy rekrutację na zewnątrz.

Nie zwlekaj - wypełnij już teraz: