Firma

Helukabel Polska Sp. z o. o., największy oddział niemieckiego koncernu, zajmuje się produkcją, dystrybucją kabli, przewodów i osprzętu kablowego do wszystkich branż i zastosowań.

 

Wizja i wartości organizacji

Helukabel jest zorientowany na satysfakcję i zaufanie klienta. Dlatego, spółka dba o odpowiednie zarządzanie przedsiębiorstwem (potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015). Ponadto, koncern przykłada wielką wagę do utrzymania wysokiej jakości produktów, jak i samej produkcji. W dobie wielkiej troski o środowisko,  Helukabel pamięta także o środowisku, z tego powodu część fabryk jest zasilana z ekologicznie otrzymywanej energii. 

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie Klientom wyrobów i usług elektrotechnicznych najwyższej jakości, zgodnych z ich wymaganiami w oparciu o najlepsze technologie. Helukabel poprzez akwizycje i zwiększanie portfolio stara się poszerzyć możliwości kompleksowej obsługi naszych odbiorców.
Dzięki pasji zespołu i skupieniu na potrzebach klientów oraz w wyniku ciągłego doskonalenia procesu przygotowania produktu a także jego dystrybucji, Helukabel stał się jednym z najszybszych dostawców kabli w Polsce.

Nasz zespół

Zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów stanowi podstawę szybkiej i fachowej obsługi klientów. Wszystkich nas łączy pasja, chęć rozwoju, oraz skupienie się na Kliencie.

 

HELUKABEL w Polsce

Informacje o polskiej działalności firmy HELUKABEL

HELUKABELL na świecie

Zobacz listę oddziałów Helukabel na świecie

Multimedia

Zestawienie multimediów udostępnionych Państwu, między innymi filmów video oraz galerii zdjęć

Certyfikaty

Spis naszych certyfikatów i norm, jakich przestrzegamy

Wspieramy

Lista organizacji, które czynnie wspieramy

Nasi partnerzy

Pełne zestawienie naszych partnerów, dzięki któremu łatwo znajdziecie Państwo kontakt, do współpracujących z nami firm

Kariera

Stale się rozwijamy, sprawdź informacje o aktualnych ofertach pracy w naszej firmie

 

Wyszukaj produkt