HELUTOOL - Narzędzia dla profesjonalnych elektryków

Podstawowe wyposażenie skrzyni narzędziowej każdego elektryka obejmuje nożyce do cięcia kabli. Firma HELUKABEL, jako uzupełnienie bogatej oferty okablowania, proponuje Klientom także szereg produktów do obróbki, cięcia i składowania kabli i przewodów. Nożyce i ściągacze izolacji Helutool są właściwym wyborem dla tych elektryków, którzy cenią sobie bezpieczne rozwiązania i kompleksową obsługę ze strony dostawcy.

Pobierz ulotkę i sprawdź, które narzędzia będą przydatne w Twojej pracy!!!

 

 

Nożyce Helutool HSK 1, do przewodów linkowych z miedzi lub aluminium w zakresie cięcia do 50 mm 2, to wysokiej klasy nożyce o precyzyjnym cięciu oraz ergonomicznej budowie z ostrzem ze specjalnej nierdzewnej stali zgodnej z EN10020. W zestawie specjalna kabura do bezpiecznego przechowywania nożyc.

Nożyce

 

Odcinaki zębatkowe typu Helutool HKS 34 S to bardzo solidne i lekko chodzące odcinaki do cięcia drobno skręcanych kabli aluminiowych i miedzianych. Do użycia przy 4x70 mm2, lub do 1x185 mm2. Nie wymaga użycia dużej siły, jest wygodny, nawet przy użyciu jedną ręką.

Odcinaki

 

W ofercie posiadamy także praski, odcinaki, nożyki, automatyczne ściągacze izolacji, a także sprzęt ułatwiający zarządzanie i dystrybucję kabli, m.in. odwijaki bębnowe.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą HELUTOOL dostępną w naszym sklepie:

Zobacz ofertę HELUTOOL w sklepie online »

Wyszukaj produkt