Region Krze Duże

Biuro Regionalne - Centrala
Krze Duże 2,
96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 04, 46 858 01 07
fax. 46 858 01 17

 

Dział Realizacji Zamówień
sujka@helukabel.pl

tel. 46 858 01 01

Kom. 664 949 906

plan dojazdu >>

Region Krze Duże

 

Dane kontaktowe
Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 693 449 039, tel. 46 858 01 04
Rafał Pytkowski
pytkowski@helukabel.pl
 helukabel_pytkowskiczat pytkowski
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 601 415 541, tel. 46 858 01 19
Adam Pytkowski
adam.pytkowski@helukabel.pl
 helukabel_adam.pytkowskiczat adam.pytkowski
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 609 543 311, tel. 46 858 01 13
Mariusz Kunisiewicz
kunisiewicz@helukabel.pl
helukabel_kunisiewiczczat kunisiewicz
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 695 897 660, tel. 46 858 01 39
Robert Trojańczyk
trojanczyk@helukabel.pl
helukabel_kunisiewiczczat kunisiewicz
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 885 200 116, 46 858 01 20
Piotr Wadas
wadas@helukabel.pl
helukabel_kunisiewiczczat kunisiewicz
Doradca Handlowy
kom. 605 609 879, tel. 46 858 01 07
Małgorzata Olender
olender@helukabel.pl
helukabel_olenderczat olender
Doradca Handlowy
kom. 664 949 893, tel. 46 858 01 62
Katarzyna Leniarska
leniarska@helukabel.pl
helukabel_leniarskaczat olender

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy HELUKABEL Polska, mamy przyjemność udostępnić Państwu nowy darmowy sposób komunikacji z nami za pośrednictwem komunikatora Skype.

Aby rozpocząć rozmowę audio klikamy na ikonę skype dostępny,
ikona skype niedostępny oznacza iż kontakt jest aktualnie niedostępny,
aby rozpocząć czat tekstowy klikamy na ikonę skype czat.

Wyszukaj produkt