Dane teleadresowe

HELUKABEL Polska Centrala

Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 00, 46 858 01 03, fax. 46 858 01 17
 

Dyrektor Generalny
 
Leszek Wojtalik
 

Biuro Regionalne - Centrala

Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 04, 468 58 01 07, fax. 46 858 01 17

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 693 449 039, tel. 46 858 01 04
Rafał Pytkowski
pytkowski@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 601 415 541, tel. 46 858 01 19
Adam Pytkowski
adam.pytkowski@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 609 543 311, tel. 46 858 01 13
Mariusz Kunisiewicz
kunisiewicz@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 695 897 660, tel. 46 858 01 39
Robert Trojańczyk
trojanczyk@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 885 200 116, 46 858 01 20
Piotr Wadas
wadas@helukabel.pl
Doradca Handlowy
kom. 605 609 879, tel. 46 858 01 07
Małgorzata Olender
olender@helukabel.pl
Doradca Handlowy
kom. 664 949 893, tel. 46 858 01 62
Katarzyna Leniarska
leniarska@helukabel.pl

Biuro Regionalne w Bielsku Białej

ul. Montażowa 7, 43-300 Bielsko Biała
tel. 33 821 12 96, 33 821 12 97 fax. 46 858 01 18

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 0 693 449 037, tel. 033 821 12 97
Tomasz Tyrkiel
tyrkiel@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 0 664 949 939, tel. 033 821 12 96
Paweł Spyrka
spyrka@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 0 663-202-150, tel. 033 821 12 96
Wojciech Kozieł
koziel@helukabel.pl

Biuro Regionalne w Poznaniu

ul. Jawornicka 8, 60-161 Poznań
tel. 61 868 95 91, 61 868 51 32 fax. 46 858 01 18

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 607 604 879, tel. 61 868 95 91
Witold Szymczak
szymczak@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 664 949 938, tel. 61 868 51 32
Michał Szafran
szafran@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 693 449 038, tel. 61 868 51 32
Paweł Kamiński
kaminski@helukabel.pl

Biuro Regionalne we Wrocławiu

ul. Siostrzana 4/1, 53-029 Wrocław
tel. 71 348 33 03, 71 348 36 05 fax. 46 858 01 18

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 605 887 903, tel. 71 348 36 05
Grzegorz Kalman
kalman@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 697 818 381, tel. 71 348 33 03
Adrian Kalman
akalman@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 663 766 705, tel. 71 348 36 05
Jacek Rudnicki
rudnicki@helukabel.pl

Biuro Regionalne w Gdyni

ul. Hutnicza 3, budynek B1, 81-212 Gdynia
tel. 58 733 01 45, 58 733 01 38 fax. 46 858 01 18

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
kom. 609 100 159, tel. 58 733 01 45
Ryszard Witkowski
witkowski@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 603 060 458, tel. 58 733 01 38
Andrzej Koralewski
koralewski@helukabel.pl
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 667 850 999, tel. 58 733 01 45
Aleksander Woźniak
wozniak@helukabel.pl

Dział Techniczny

mob. +48 664 949 896


Dział Marketingu

tel. +48 46 858 01 60, +48 46 858 01 33



Wyszukaj produkt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.

Image CAPTCHA

Wielkość liter ma znaczenie!

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r (Dz. U. nr 144, poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert i informacji handlowych drogą elektroniczną.