HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Krze Duże 2
96-325 Radziejowice

NIP: 1181578280
Regon: 017168692
KRS: 0000134996

46 858 01 00
46 858 01 17
biuro@helukabel.pl
www.helukabel.pl

Zarząd
Leszek Wojtalik - Członek Zarządu
Adam Lipiński - Członek Zarządu

Dział marketingu
46 858 01 60
46 858 01 33

Dział techniczny
techniczny@helukabel.pl

Dział Obsługi Klienta
46 858 01 77

Dział księgowości
46 858 01 09

Formularze kontaktowe

Formularz zapytania kontaktowego

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 15, 96-325 Radziejowice. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Sprzedaż i obsługa zamówień

Najedź myszką na swój region, aby wyświetlić
dane kontaktowe wybranego oddziału.

X

HELUKABEL Polska
Region CENTRUM

Krze Duże 2,
96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 04, 46 858 01 07
fax. 46 858 01 17


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Rafał Pytkowski
+48 693 449 039
pytkowski@helukabel.pl

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Adam Pytkowski
+48 601 415 541
adam.pytkowski@helukabel.pl

Mariusz Kunisiewicz
+48 609 543 311
kunisiewicz@helukabel.pl

Piotr Wadas
+48 885 200 116
wadas@helukabel.pl


Dział Obsługi Klienta
Agnieszka Sujka
+48 46 858 01 01
+48 664 949 906
sujka@helukabel.pl

Mateusz Domański
+48 46 858 01 71
domanski@helukabel.pl

Katarzyna Cichocka
+48 46 858 01 69
cichocka@helukabel.pl

X

HELUKABEL Polska
Region PÓŁNOC


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Ryszard Witkowski
+48 609 100 159
witkowski@helukabel.pl


Biuro regionalne w Poznaniu
S11 Park Technologiczny
ul. Pasjonatów 15, 62-070 Zakrzewo
tel. 61 868 95 91, 61 868 51 32
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Gdyni
ul. Hutnicza 3, budynek B1,81-212 Gdynia
tel. 58 733 01 45, 58 733 01 38
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Poznaniu

Krzysztof Jakubiak
+48 693 449 038
jakubiak@helukabel.pl

Małgorzata Dratwińska
+48 885 200 064
dratwinska@helukabel.pl

Daniel Grabski
+48 664 949 938
grabski@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Gdyni

Andrzej Koralewski
+48 603 060 458
koralewski@helukabel.pl


Dział Obsługi Klienta
Justyna Kołaszewska
+48 46 858 01 12
+48 885 200 115
kolaszewska@helukabel.pl

Marlena Głowacka
+48 46 858 01 63
+48 885 200 114
glowacka@helukabel.pl

Anna Pisarek
+48 46 858 01 77
pisarek@helukabel.pl

Justyna Paluchowska
+48 46 858 03 84
paluchowska@helukabel.pl

Hubert Burchart
+48 46 858 01 78
burchart@helukabel.pl

X

HELUKABEL Polska
Region POŁUDNIE


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Grzegorz Kalman
+48 605 887 903
kalman@helukabel.pl


Biuro regionalne we Wrocławiu
ul. Siostrzana 4/1, 53-029 Wrocław
tel. 71 348 33 03, 71 348 36 05
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Katowicach
Ul. Ligocka 103, bud. 1c, 40-568 Katowice
tel. 33 821 12 96, 33 821 12 97
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne we Wrocławiu

Adrian Kalman
+48 697 818 381
akalman@helukabel.pl

Jacek Rudnicki
+48 663 766 705
rudnicki@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Katowicach

Karol Płaza
+48 693 449 037
plaza@helukabel.pl

Wojciech Kozieł
+48 663 202 150
koziel@helukabel.pl

Tomasz Bartków
+48 885 200 028
bartkow@helukabel.pl

Marcin Ratajczak
+48 664 949 939
ratajczak@helukabel.pl


Dział Obsługi Klienta
Karolina Milewska
+48 46 858 01 25
+48 664 949 908
milewska@helukabel.pl

Marlena Głowacka
+48 46 858 01 63
+48 885 200 114
glowacka@helukabel.pl

Marzena Skrzeczyńska (Katowice)
+48 46 858 01 79
skrzeczynska@helukabel.pl

Agata Lasota
+48 46 858 01 67
agata.lasota@helukabel.pl

Piotr Kuźma (Katowice)
+48 46 858 01 07
kuzma@helukabel.pl

Damian Zabłocki (Wrocław)
+48 46 858 03 80
zablocki@helukabel.pl