HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Krze Duże 2
96-325 Radziejowice

NIP: 1181578280
Regon: 017168692
KRS: 0000134996

46 858 01 00
46 858 01 17
biuro@helukabel.pl
www.helukabel.pl

Dyrektor Generalny
Leszek Wojtalik

Dział marketingu
46 858 01 60
46 858 01 33

Dział techniczny
663 790 701
englert@helukabel.pl

Dział ofertowania
46 858 01 77

Dział księgowości
46 858 01 09

Formularze kontaktowe

Formularz zapytania kontaktowego

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 15, 96-325 Radziejowice. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Sprzedaż i obsługa zamówień

Najedź myszką na swój region, aby wyświetlić
dane kontaktowe wybranego oddziału.

X

HELUKABEL Polska
Region CENTRUM

Krze Duże 2,
96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 04, 46 858 01 07
fax. 46 858 01 17


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Rafał Pytkowski
+48 693 449 039
pytkowski@helukabel.pl

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Adam Pytkowski
+48 601 415 541
adam.pytkowski@helukabel.pl

Mariusz Kunisiewicz
+48 609 543 311
kunisiewicz@helukabel.pl

Piotr Wadas
+48 885 200 116
wadas@helukabel.pl


Dział Realizacji Zamówień
Agnieszka Sujka
tel. 46 858 01 01
Kom. 664 949 906
sujka@helukabel.pl


Dział Ofertowania
Mateusz Domański
46 858 01 71
domanski@helukabel.pl

X

HELUKABEL Polska
Region PÓŁNOC


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Ryszard Witkowski
+48 609 100 159
witkowski@helukabel.pl


Biuro regionalne w Poznaniu
ul. Jawornicka 8, 60-161 Poznań
tel. 61 868 95 91, 61 868 51 32
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Gdyni
ul. Hutnicza 3, budynek B1,81-212 Gdynia
tel. 58 733 01 45, 58 733 01 38
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Poznaniu

Karolina Ruta-Firlik
+48 664 949 938
ruta_firlik@helukabel.pl

Krzysztof Jakubiak
+48 693 449 038
jakubiak@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Gdyni

Andrzej Koralewski
+48 603 060 458
koralewski@helukabel.pl

Aleksander Woźniak
+48 667 850 999
wozniak@helukabel.pl


Dział Realizacji Zamówień
Justyna Kołaszewska
tel. +48 46 858 01 12
Kom. +48 885 200 115
kolaszewska@helukabel.pl

Marlena Głowacka
tel. +48 46 858 01 63
tel. +48 885 200 114
glowacka@helukabel.pl


Dział Ofertowania
Sylwia Kowalska
+48 46 858 01 78
sylwia.kowalska@helukabel.pl

Anna Pisarek
+48 46 858 01 77
pisarek@helukabel.pl

X

HELUKABEL Polska
Region POŁUDNIE


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Grzegorz Kalman
+48 605 887 903
kalman@helukabel.pl


Biuro regionalne we Wrocławiu
ul. Siostrzana 4/1, 53-029 Wrocław
tel. 71 348 33 03, 71 348 36 05
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Bielsku Białej
ul. Montażowa 7, 43-300 Bielsko Biała
tel. 33 821 12 96, 33 821 12 97
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne we Wrocławiu

Adrian Kalman
+48 697 818 381
akalman@helukabel.pl

Jacek Rudnicki
+48 663 766 705
rudnicki@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Bielsku Białej

Paweł Spyrka
+48 664 949 939
spyrka@helukabel.pl

Wojciech Kozieł
+48 663 202 150
koziel@helukabel.pl

Tomasz Bartków
+48 885 200 028
bartkow@helukabel.pl


Dział Realizacji Zamówień
Karolina Milewska,
tel. +48 46 858 01 25
kom. +48 664 949 908
milewska@helukabel.pl

Marlena Głowacka
tel. +48 46 858 01 63
Kom. +48 885 200 114
glowacka@helukabel.pl


Dział Ofertowania
Marzena Skrzeczyńska
+48 46 858 01 79
skrzeczynska@helukabel.pl

Sylwia Kowalska
+48 46 858 01 78
sylwia.kowalska@helukabel.pl

Piotr Kuźma
+48 46 858 01 07
kuzma@helukabel.pl