BALTIC SINGLE & DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE 2013

 

Od lat naszą pozazawodową pasją jest żeglarstwo. Nasi pracownicy startują w wielu Regatach i z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy. W tym roku dodatkowo zaangażowaliśmy nasze działania będąc PARTNEREM BALTIC SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE 2013, sponsorujemy m.in. śniadanie dla żeglarzy przed rozpoczęciem regat.
Historia Regat  sięga 1973 roku, kiedy to kapitanowie Jerzy Siudy i Kazimierz Jaworski, urządzili „prywatne" regaty  Świnoujście - Bornholm – Świnoujście. Bałtyckie Regaty SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE  dla upamiętnienia rejsu kpt. Krzysztofa Baranowskiego dookoła świata, nazwano Regatami o Puchar „POLONEZA", jachtu symbolu polskiego samotnego żeglarstwa wyczynowego. Obecnie, uczestnicy Regat Polonez Cup to jedni z najlepszych żeglarzy w Polsce, a, same regaty są najdłuższymi regatami pełnomorskimi w Polsce. Trasa regat jest historyczna: Świnoujście - Christianso - Świnoujście.
Dzięki wsparciu finansowemu naszych Klientów mogliśmy zainwestować w nowy Żagiel, pomocy nam udzielili Elbron, Magma, Dynamik, El-Kag, Elektro - Holding, Mega - Hurt za co Bardzo Serdecznie Dziękujemy.

W związku z zaplanowanymi działaniami związanymi z Uczestnictwem w Regatach Organizowanych na terenie naszego kraju poniżej znajdą Państwo Relacje z przygotowań a także z uczestnictwa.

Wyszukaj produkt