Aktualnie wspieramy

Firma HELUKABEL Polska nie tylko koncentruje się na podstawowej działalności, jaką jest produkcja, sprzedaż, czy doradztwo techniczne, uczestniczy także w działaniach promujących sport.

Program Edukacyjny dla Szkół Zawodowych i Technicznych

Młodzi ludzie, uczniowie szkół zawodowych i technicznych, to przyszli projektanci, automatycy, inżynierowie...
Mając świadomość, jak istotna jest dla nich wiedza teoretyczna oraz praktyka, uruchomiliśmy program wsparcia obejmujący zarówno materiały jak:
tablice z próbkami produktów, poradnik techniczny, katalogi produktów, artykuły techniczne ale także spotkania naszych pracowników z uczniami, podczas, których powiemyi pokażemy jak zbudowane są różne przewody oraz w jakich aplikacjach możemy je zastosować.

Szkoły biorące udział w programie:
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Żyrardowie

Ośrodek służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej umysłowo z terenu województwa mazowieckiego i dawnego województwa skierniewickiego.

Nauczaniem, wychowaniem i opieką objęci są uczniowie i wychowankowie, którzy ze względu na złożoność wad rozwojowych nie mogą sprostać wymaganiom szkoły masowej. Pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców opanowują nie tylko tajniki wiedzy i umiejętności edukacyjne, ale także zdobywają zawód, aby radzić sobie w dorosłym życiu nie być ciężarem dla rodziny i społeczeństwa.

więcej

BALTIC SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE 2013

Od lat naszą pozazawodową pasją jest żeglarstwo. Nasi pracownicy startują w wielu Regatach i z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy. W tym roku dodatkowo zaangażowaliśmy nasze działania będąc PARTNEREM BALTIC SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE 2013, sponsorujemy m.in. śniadanie dla żeglarzy przed rozpoczęciem regat.

więcej

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Karczmiskach

Od wielu lat dzięki wytrwałości, oddaniu i cierpliwości Młodych Sportowców a także ich Opiekunów udało się osiągnąć imponujące wyniki. Gratulujemy!
Mamy nadzieję, że przekazane stroje sportowe przyczynią się do jeszcze większego zaangażowania a przede wszystkim zadowolenia Dzieci i Młodzieży.
Jesteśmy wiernymi kibicami Drużyny!

więcej

Edukacja Morska Młodzieży


Kontynuując naszą żeglarską przygodę, w tym roku zaangażowaliśmy się w inicjatywę promującą edukację morską młodzieży. Inicjatorem całej akcji jest fundacja Karola Olgierda Borchardta, która zorganizowała rejs  szkoleniowo-stażowy dla młodzieży. Uczestnikami rejsu będą uczniowie jednego z gimnazjum spod Białegostoku. Ta cenna inicjatywa, o ogromnym walorze wychowawczym pozwali  dzieciom przeżyć niezwykłą przygodę pod żaglami. Jest to także wyjątkowa okazja by poznać morski świat i zasmakować żeglarstwa jednocześnie zwiedzając najciekawsze zakątki Europy i Afryki.

więcej

Wyszukaj produkt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.

Image CAPTCHA

Wielkość liter ma znaczenie!

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r (Dz. U. nr 144, poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert i informacji handlowych drogą elektroniczną.