Aplikacja mobilna HELUKABEL nagrodzona!

HELUKABEL Polska nagrodzony statuetką e.Lider w kategorii NOWE MEDIA I APLIKACJE MOBILNE!

W konkursie skierowanym do producentów, dostawców usług oraz stowarzyszeń działających na rzecz branży elektroenergetycznej konkurencja była bardzo wysoka, jednak Jury doceniło naszą aktywność w obszarze Nowych Mediów oraz aplikację mobilną HELUKABEL Polska, oferującą łatwy dostęp do naszych produktów i wiele przydatnych funkcji.

Tomasz Koziarek, Dyrektor Marketingu odbiera nagrodę e.Lider

Organizatorem konkursu jest Grupa Medium Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „elektro.info”, a jego celem promowanie oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, z naciskiem na energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne, podkreślenie jakości i bezpieczeństwa produktu, a także wyróżnienie atrakcyjności i sposobu promocji w branży elektroenergetycznej.

Zachowanie najwyższej jakości we wszystkich obszarach funkcjonowania HELUKABEL Polska jest dla nas najwyższym priorytetem – cieszymy się, że po raz kolejny zostało to docenione!

Poznaj naszą aplikację mobilną: 
http://www.helukabel.pl/o-firmie/aplikacja-mobilna-helukabel

Wyszukaj produkt

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r (Dz. U. nr 144, poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert i informacji handlowych drogą elektroniczną.